• Detail firmy

Stanislav TICHÝ - STAZ

Základní popis

Vyrábí plastová okna a dveře.

Adresa

Sámova 665/12
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49723871

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

Výroba,prodej,montáž,plastová,okna,dveře,hliníková,okna,dveře,Yawal,zimní zahrady,žaluzie,horizontální,vertikální,roletky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 211 391
Mobil: +420 602 370 710
E-mail: info@stazokna.cz
WWW: www.stazokna.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Tichý - Majitel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.