• Detail firmy

ČEKO spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis zahradní techniky.

Adresa

Narysov 58
261 01 Narysov

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45146993
DIČ:  CZ45146993
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Soustružení

Kontaktní údaje

Fax: +420 318 618 109
E-mail: cekosro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Černý

Další firmy v oboru

KWP, s.r.o., divize Coterm

Nabízíme veškeré služby kovovýroby. Obrábíme na zakázku ve vlastním CNC obráběcím centru, vyrábíme termostatické hlavice pro každou otopnou soustavu, lisujeme drobné kovové díly na mechanických lisech, svařujeme, soustružíme až do průměru 40mm, frézujeme za pomoci nejmodernější techniky či prodáváme termostatické ventily.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!