• Detail firmy

KALEX - František Knížek

Základní popis

Kalibrace měřidel, měření, metrologie, prodej měřících přístrojů Naše akreditovaná kalibrační laboratoř je vybavena přístroji na špičkové úrovni, máme odbornou úroveň v oboru metrologie, kalibraci a měření.

Adresa

A. Dvořáka 609
533 41 Lázně Bohdaneč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46494111

Výrobky, činnosti

Kalibrace a prodej měřidel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 921 549
Mobil: +420 777 343 667
E-mail: info@kalex.cz
WWW: www.kalex.cz

Kontaktní osoba

František Knížek - Majitel

Mobil: +420 776 669 719
E-mail: info@kalex.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB