• Detail firmy

Čestmír Tvrdík - SESTROMET

Adresa

Pod Haldou 460
261 02 Příbram 1

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61281301
DIČ:  CZ6312040812
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

- soustružení CNC - frézování CNC - broušení - lisování - vrtání - závitování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 246 456
Mobil: +420 604 636 363
E-mail: info@sestromet.cz
WWW: www.sestromet.cz

Kontaktní osoba

Čestmír Tvrdík

Další firmy v oboru

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.