• Detail firmy

RED COMPUTERS, s.r.o.

Základní popis

Správa počítačových sítí a databází.

Adresa

Slapy 263
252 08 Slapy

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27242285
DIČ:  CZ27242215
Rok založení:  2005
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Správa počítačových sítí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 177 279
E-mail: ondrej.krista@redcom.cz
E-mail: sluzby@redcom.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Krista

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.