• Detail firmy

MARKO - Martin Kout

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy, obuv a ostatní ochranné pomůcky. Vyrábíme strojní výšivky a nabízíme širokou nabídku reklamního textilu. Provozujeme také internetový obchod. Poskytujeme náhradní plnění, kompletní servis pro firmy, doprava zdarma

Adresa

Ovčárecká 312
280 02 Křečhoř

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66763134
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme

pracovní oděvy, obuv a ostatní ochranné pomůcky. Vyrábíme strojní výšivky a nabízíme širokou nabídku reklamního textilu.

Kontaktní údaje

Telefon: 420 321 720 742
Mobil: 420 606 954 032
Fax: 420 321 715 963
WWW: www.markoodevy.cz

Kontaktní osoba

Martin Kout - Majitel

Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

P.P.H.U ''VICTORIA'' Janusz Sipiór

Naše firma se zabývá navrhováním a šití oděvů. Nabízíme výrobu oblečení, pracujících, stravování, zdravotní, reklamy a šité na míru každého povolání. Máme nejlepší kvalitní tkaniny a materiály, ze kterých děláme oblečení. Široká škála barev a vzorů je výhodou naší společnosti. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.