• Detail firmy

ACMARK s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme informační technologie, CRM a DMS systémy a poradenské služby na podporu marketingových, obchodních a servisních procesů organizací.

Adresa

Minská 52
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29187206
DIČ:  CZ29187206
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství pro firmy

Poskytujeme informační technologie a poradenské služby na podporu marketingových, obchodních a servisních procesů organizací. Komplex informačních technologií a poradenských služeb pomáhá zákazníkům rozvíjet aktivity a dosahovat větší ziskovosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 081 649
E-mail: marketing@acmark.cz
E-mail: info@acmark.cz
WWW: www.acmark.cz
 Facebook stránka
 G+ stránka

Kontaktní osoba

Ing. Josef Brück - Jednatel

Další firmy v oboru

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.