• Detail firmy

PENT, a.s.

Základní popis

Pařicí vany, odštětinovače, dopravníky a elevátory, pneumatická doprava střev a konfiskátů, opalovací zařízení, kompletní porážecí linky na vepře, hovězí a ovce, zařízení bouráren, zařízení na opracování střev a drštěk, plocháčové a trubkové dráhy.

Adresa

Janákova 2170
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25979493
DIČ:  CZ25979493
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výrobce nerezových strojů a zařízení

pro potravinářský průmysl - nádrže, tanky, konstrukce, potrubí, dopravníky visuté i pásové, stoly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 655 911
Mobil: +420 608 582 635
E-mail: pentas@pentas.cz
WWW: www.pentas.cz

Kontaktní osoba

Bc. Alojz Polák - Generální ředitel

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.