• Detail firmy

COTRANS, Ing. Zdeněk Kolář

Základní popis

Klimatizace, Hydraulické hadice, Transportní chlazení

Adresa

Milínská 182
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11299088
DIČ:  CZ5909060344

Výrobky, činnosti

Klimatizace

- autoklimatizace - do zemědělských strojů - do dopravních prostředků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 625 557
Mobil: +420 777 255 034
E-mail: cotrans@post.cz
WWW: www.cotrans.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Kolář - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.