• Detail firmy

LogTorssi s.r.o. - finské sruby a domy

Adresa

Lípová 1128
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27816443
DIČ:  CZ27816443
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Porcelánové dárkové zboží

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 105 343
Fax: +420 558 711 163
E-mail: honkamajat@email.cz
WWW: www.drevenedomky.eu
WWW: www.honkamajat.cz
WWW: www.dekoracetorac.cz
WWW: www.rktorac.cz
WWW: www.keramickelahve.cz

Kontaktní osoba

Pavel Toráč

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.