• Detail firmy

Spytar s.r.o.

Základní popis

prodejce plachet a výrobků z technických textilií

Adresa

Kvítkovická 1528
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26938359
DIČ:  CZ26938359
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Altány

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 101 719
Fax: +420 577 994 155
WWW: www.spytar.cz

Kontaktní osoba

Pavel Mikel - Majitel

Další firmy v oboru

FRECOS spol. s r.o.

Nabízíme zušlechťování textilních a jiných materiálů. Různé technologie pro zajištění specifických vlastností produktů. Technologie se aplikují před jejich následným zpracováním v průmyslu gumárenském, stavebním, obuvnickém, galanterním, reklamním, oděvním, atd. Zajišťujeme technologie zátěrové, impregnační a laminaci materiálu. Neváhejte se na nás obrátit.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.