• Detail firmy

Antee, s. r. o.

Základní popis

Kompletní řešení pro www stránky součástí jehož je vlastní CMS systém, webdesign, hosting, zálohování www stránek a e-mail. Redakční systém určený pro firemní webové stránky obce má snadné ovládání, e-shop, možnost SEO optimalizace stránek, hotline.

Adresa

Pod Slovany 16
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25936557
DIČ:  CZ25936557

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 916 202
E-mail: antee@antee.cz
E-mail: michal.juppe@antee.cz
WWW: www.antee.cz

Kontaktní osoba

Michal Juppe

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.