• Detail firmy

JUSTR s.r.o.

Základní popis

Projekce a výroba speciálních (jednoúčelových) strojů a zařízení. Projekce a výroba montážních přípravků. Výroba strojních dílů. Servis a opravy.

Adresa

Rychnovská 383
463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25028308

Výrobky, činnosti

Strojní zařízení - výroba strojních dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 237 222
Fax: +420 485 237 387
Fax: +420 485 237 387
E-mail: petr.plechac@justr.cz
E-mail: info@justr.cz
WWW: justr.cz
WWW: www.justr.cz

Kontaktní osoba

Petr Plecháč - Majitel

Mobil: +420 603 560 140
E-mail: petr.plechac@justr.cz
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje