• Detail firmy

Hotel Sebastian s.r.o.

Základní popis

24-hodin recepce, nekuřácký hotel, sauna, směnárna, praní prádla, restaurace, lobby, jízda na koni, cykloturistika, půjčovna kol, bazén venkovní, bazén krytý, rybolov, možnost lovu zvěře, horské túry, zimní sporty, lyžařský vlek, běžkařské trasy.

Adresa

Nová Ves v Horách 143
435 45 Nová Ves v Horách

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25410024
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 113 015
E-mail: hotelsebastian@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Lehner - Jednatel

E-mail: hotelsebastian@seznam.cz
WWW: www.hotel.cz/sebastian

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.