• Detail firmy

SECTRON s.r.o.

Základní popis

SECTRON s.r.o. je distribuční a výrobní firmou na trhu bezdrátových průmyslových M2M technologií GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSDPA, GPS, Bluetooth, WLAN a ko

Adresa

Výstavní 10
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64617939
DIČ:  CZ64617939

Výrobky, činnosti

Bezdrátové přístroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 626 626
Telefon: +420 596 639 953
Telefon: +420 596 616 582
Fax: +420 596 626 467
E-mail: moduly@sectron.cz
E-mail: sekretariat@sectron.cz
WWW: www.sectron.cz

Kontaktní osoba

Petr Böhm - Obchodní reprezentant

Petr Henek - Jednatel

Ing. Marek Zamerski - Prokurista

Další firmy v oboru

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.