• Detail firmy

AGENTURA K2 s.r.o.

Základní popis

Dodavatel reklamy a materiálů pro výrobu reklamy. Nabízíme řezanou reklamu, velkoformátový digitální tisk, polep automobilů, samolepky, reklamní tabule, bannery, nápisy i na fasády, tiskoviny, firemní loga, poradenství.

Adresa

Americká 37
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26370948

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Telefon: 354 544 600
Mobil: +420 777 828 838
Mobil: +420 608 475 232
E-mail: info@agenturak2.cz
WWW: www.agenturak2.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Krutina - Majitel

Jan Kuchař - Majitel

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.