• Detail firmy

ColorCap Aluminium, z.o., s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou obalových materiálů, strojů a zařízení pro potravinářský průmysl.

Adresa

Okrajová 1636/4
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25859994
DIČ:  CZ25859994

Výrobky, činnosti

Plnicí stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 410 919
Telefon: +420 596 411 504
E-mail: colorcap@colorcap.cz
WWW: www.colorcap.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šimo - Jednatel

Další firmy v oboru

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.