• Detail firmy

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a montáž dřevěných oken, kastlových oken, interiérových dveří a zárubní, vstupních dveří a zimních zahrad. Záruční a pozáruční servis. ISO 9001.

Adresa

Valašské Příkazy 26
756 12 Valašské Příkazy

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27763099

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 448 531
Telefon: +420 571 423 080
E-mail: obchod@janosik.cz
WWW: www.janosik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Janošík - Majitel

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.