• Detail firmy

JCR - Jiří Rynda

Základní popis

Prodej a nasazení účetního programu POHODA s širokou nabídkou nadstaveb jako mzdový a personální program PAMICA, daňový software TAX, prodejní a restaurační program.

Adresa

Kamenická 614/33
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49115618

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 523 586
Fax: +420 412 523 587
E-mail: info@jcr-dc.cz
E-mail: rynda@jcr-dc.cz
WWW: www.ucto-pohoda.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rynda

Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.