• Detail firmy

SENSUS s.r.o.

Základní popis

Mikrobusová a osobní přeprava osob, letištní transfery, konference, mítinky, společenské události, VIP doprava. Poskytujeme kompletní servis osobní přepravy domácích i zahraničních osob, jednotlivců či skupin. Vysoká úroveň služeb

Adresa

Kojetínská 17
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47669535
DIČ:  CZ47669535
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přeprava osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 332 212
Fax: +420 581 210 472
E-mail: info@sensus-transfer.cz
WWW: www.sensus-transfer.cz

Kontaktní osoba

Ivo Lausch - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.