• Detail firmy

JANTAR LAKOVNA spol. s r.o.

Adresa

Vídeňská 11/127
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25578481
DIČ:  CZ25578481
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Klempířské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 135 288
Fax: +420 547 135 285
E-mail: jantar-lakovna@jantar-lakovna.cz
WWW: www.jantar-lakovna.cz

Kontaktní osoba

Petr Novák

Ing. Josef Kalabis - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

MISTRAL PLUS s.r.o. - prodej a míchání barev

Nabízíme fasádní nátěrové hmoty, probarvené omítkoviny, mozaiky, interiérové barvy, penetrační nátěry, emaily, průmyslové barvy, základní barvy, antikorozní barvy, barvy na neželezné kovy, na radiátory, silicon Thermo, laky, lazury, olejové, podlahové laky, napouštědla na dřevo, impregnace, barvy na okna, ředidla, čističe, odstraňovače starých nátěrů, odrezovače. Jsme partnerská prodejna Dulux.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.