• Detail firmy

Zdeněk Moučka

Základní popis

Provozujeme grafické studio. Nabízíme výrobu reklamy, velkoplošný tisk, internetové aplikace, reklamní plachty, tabule a plakáty.

Adresa

Osmek 521
768 21 Kvasice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75397668

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura.

Provozujeme grafické studio. Nabízíme výrobu reklamy, velkoplošný tisk, internetové aplikace, reklamní plachty, tabule a plakáty.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 039 712
E-mail: info@m-design.cz
WWW: www.m-design.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Moučka - Majitel

Telefon: 573 358 102
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.