• Detail firmy

SETTER a.s.

Základní popis

SeTTeR a.s. je nadprůměrně rozvíjející se firma specializovaná na dopravu a kompletní stavbu budov (továren, rodinných domů, bazénů apod...). Firma je schopna zároveň staveb komunikací, krbů a spousty dašího stavebnictví.

Adresa

Čistá u Horek 9
512 35 Čistá u Horek

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25920031

Výrobky, činnosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 595 504
E-mail: setteras@seznam.cz
WWW: www.setteras.cz

Kontaktní osoba

Kristýna Kratochvílová

Telefon: +420 604 775 881
Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.