• Detail firmy

NECH s.r.o.

Základní popis

spedice, logistika, expresní i kurýrní přeprava, realizace sběrných přeprav ze zahraničními partnery v rámci EU i tuzemska ( ČR-SK denně ), obchodní činnost

Adresa

Želivského 3993/13
466 05 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27262162

Výrobky, činnosti

Silniční motorová nákladní doprava

Kontaktní údaje

E-mail: info@nech.cz
E-mail: mail@ipn-spedition.cz
WWW: www.ipn-spedition.cz
WWW: www.nech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Nechanický - Jednatel

Telefon: +420 482 777 222
E-mail: info@nech.cz

Ing. Zuzana Nechanická - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.