• Detail firmy

INTER META Ostrava, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme zdravotnické potřeby.Provozujeme maloobchod a velkoobchod.Vyrábíme antidekubitní matrace Wafle,oděvy a prádlo pro zdravotnictví,pracovní oděvy.Zastupujeme výrobce rehabilitačních pomůcek VERMEIREN Group.Provádíme náhradní plnění na OZZ.

Adresa

Nádražní 132
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63323818
DIČ:  CZ63323818

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 133 923
Telefon: +420 596 123 650
Fax: 596 121 976
E-mail: martin.vitek@vermeiren.cz
WWW: www.intermeta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Pavuk

Gabriela Pavuková - Ředitel

Bc. Martin Vítek

Telefon: 604 279 240
E-mail: martin.vitek@vermeiren.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.