• Detail firmy

Vlastimil Bezděk

Základní popis

Firma se od roku 1994 zabývá zpracováním materiálu pro průmyslové a potravinářské odvětví.

Adresa

Tejny 621
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46239898
DIČ:  Cz46239898

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej obalových materiálů.

- podélné řezání materiálů, role do 2300 mm - prodej folií - BOPP, PP , pa/pe, pet/pp, pe folie - potisk: flexo, hlubotisk, sítotisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 420 432
Mobil: +420 602 100 691
Fax: +420 549 420 432
E-mail: benofol.2@email.cz
WWW: obaly.brnensko.com/

Kontaktní osoba

Vlastimil Bezděk - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.