• Detail firmy

INNOTECH INTERNATIONAL, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti motorismu a inovačního průmyslového designu, dovoz automobilové chemie a osobních automobilů z USA.

Adresa

Studničkova 176
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45536007

Výrobky, činnosti

Oleje a maziva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 813 467
Mobil: +420 603 474 400
Fax: +420 491 813 467
E-mail: innotech@volny.cz
E-mail: innotech@telecom.cz
WWW: www.innotech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Mrkvica - Jednatel

Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

PPHiU "SOLVENT" Spółka z o.o.

PPHiU "rozpouštědlo" je výrobcem rozpouštědel pro tiskařské barvy, také produkuje tekutiny pro autoskel, prací a čisticí prostředky podle vlastních receptů, stejně jako zákazníka.