• Detail firmy

Sklocement Beneš s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme výztužná polymerová vlákna BeneSteel do betonových podlah a prefabrikátů.Dodáváme skleněná alkalivzdorná vlákna Anti-Crak do betonu i malty.

Adresa

Korunní 934/22
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25865773

Výrobky, činnosti

Alkalirezistentní skleněná vlákna do betonu a malt

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 620 750
Mobil: +420 606 735 486
Fax: +420 596 620 757
E-mail: info@sklocement.cz
WWW: www.sklocement.cz

Kontaktní osoba

Ing. Teodor Beneš, CSc. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.