• Detail firmy

Vlastimil Soukup Sobal

Základní popis

Nabízíme plastikové splinty a plistole na jejich aplikaci při oznašování zboží v text. oděvním a kožedělném průmyslu. Rovněž zajišťujeme opravy a náhradní díly.

Adresa

Holubice 29
683 51 Holubice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13052233

Výrobky, činnosti

Balení textilních vlákenných mat. vaakuem

Pro transport i skladování balíme např.: výplně do polštářů, matrace, peří, odpady PUR pěn a podobně.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 375 220
Mobil: +420 603 373 390
E-mail: sobal@sobal.cz
WWW: www.sobal.cz
WWW: www.sobal.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Soukup - Majitel

Telefon: 603 373 390
E-mail: sobal@sobal.cz
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.