• Detail firmy

Tiskárna Schneider, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kvalitní ofsetový tisk včetně knihařského zpracování: složky s výsekem, krabičky, obaly na víno, vizitky, letáky, plakáty, brožury, bloky, samolepky, kalendáře, obálky, zpravodaje, katalogy atd. Dále nabízíme reklamní předměty s potiskem...

Adresa

Fügnerova 52
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47203838

Výrobky, činnosti

Reklamní činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 615 447
Fax: +420 553 615 447
E-mail: tiskarna.schneider@opava.cz
WWW: www.tiskarna-schneider.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Schneider - Majitel

Mobil: +420 602 748 190
Další firmy v oboru

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.