• Detail firmy

HREUS ELEKTRO

Základní popis

Nabízíme provedení kompletní průmyslové elektroinstalace na klíč včetně revizí.

Adresa

Výškovská 49
348 13 Chodová Planá

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64888339

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 856 525
E-mail: hreus@seznam.cz
WWW: www.hreuselektro.eu

Kontaktní osoba

Petr Hreus

Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.