• Detail firmy

ARA - továrna na nábytek, a.s.

Základní popis

Nábytek na zakázku

Adresa

Konárovice 300
281 25 Konárovice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26433885
DIČ:  034-47536225
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 737 161
E-mail: arakolin@arakolin.cz
WWW: www.arakolin.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.