• Detail firmy

HP TRADING DOBŘÍŠ s.r.o.

Základní popis

Prodej vysavačů, extraktorů a mycích strojů pro čištění koberců. Zastoupení firem Lindhaus a Santoemma.

Adresa

Kytín 10
252 10 Mníšek pod Brdy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26197791
DIČ:  CZ26197791

Výrobky, činnosti

Čistící a úklidová technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 590 669
Telefon: +420 318 590 403
Fax: +420 318 590 403
E-mail: hptrading@lindhaus.cz
E-mail: info@hptrading.cz
WWW: www.lindhaus.cz

Kontaktní osoba

Jana Hrubá - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.