• Detail firmy

ANCER UPS, s.r.o.

Základní popis

Technické poradenství, UPS AROS, Astip, Riello, Modulys, Socomec Sicon, benzínové elektrocentrály, dieselagregáty, odvlhčovače a topidla Master atd.

Adresa

Náměstí 5. května 57
252 25 Jinočany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27237036
DIČ:  CZ27237036
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Chlazení, potřeby a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 697 561
Mobil: +420 777 800 262
E-mail: ancer@ancer.cz
E-mail: cepela@ancer.cz
WWW: www.ancer.cz

Kontaktní osoba

Antonín Čepela - Jednatel

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.