• Detail firmy

Bruno H. Schwarzbach

Základní popis

KVALITNÍ TLUMOČENÍ PRO FIRMY ANGLIČTINA-NĚMČINA-ČEŠTINA VE VŠECH SMĚRECH! KVALITNÍ PŘEKLADY ANGLIČTINA-NĚMČINA-ĆEŠTINA VE VŠECH SMĚRECH! CELOEVROPSKÉ REFERENCE, 17 LET PRAXE, V ČESKU A PO CELÉ EVROPĚ PROFESIONÁLNÍ TLUMOČNÍK, ČLEN JTP.

Adresa

Horymírova 3064/125
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10630180
  • Služby

Výrobky, činnosti

PŘEKLADY, TLUMOČENÍ AJ, NJ, ČJ

KVALITNÍ JAZYKOVÉ SLUŽBY JSOU EVROPSKOU VIZITKOU FIRMY, ZDE JE MŮŽETE MÍT. KDEKOLIV V ČESKU I V EVROPĚ. CELOEVROPSKÉ REFERENCE

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 313 709
E-mail: blackbrook@seznam.cz
WWW: www.bruno-preklady.cz

Kontaktní osoba

Diplomdolmetscher Bruno H. Schwarzbach

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.