• Detail firmy

CMP technology spol. s r.o.

Základní popis

Informační systém ERP : řízení výroby, plánování výroby, příprava výroby, dokumenty, kalkulace, analýzy, čárový kód ....

Adresa

Maltézské náměstí 78
387 31 Radomyšl

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26033259

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 874 149
WWW: www.cmptechnology.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Peleška - Majitel

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.