• Detail firmy

Tomáš Bubeník

Základní popis

Zabýváme se zpracováním plochého skla pro interiéry a stavebnictví. Vyrábíme celoskleněné stěny, skleněné dveře, stoly, police a vitráže. Provádíme pískování skla a rámování obrazů. Montujeme bezpečnostní folie.

Adresa

Jeremiášova 433/12
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15507408

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zpracováním plochého skla pro inter.

Zabýváme se zpracováním plochého skla pro interiéry a stavebnictví. Vyrábíme celoskleněné stěny, skleněné dveře, stoly, police a vitráže.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 729 400
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.