• Detail firmy

Laurelin, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme grafické práce, tisk vizitek, katalogů i billboardů či tiskovou produkci, návrhy a realizace firemních akcí a webových stránek.

Adresa

K větrolamu 266/21
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25708058

Výrobky, činnosti

Komplexní grafické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 290 420
Mobil: +420 608 959 119
E-mail: laurelin@email.cz
WWW: www.laurelin.cz

Kontaktní osoba

. Hlavatý

Mobil: +420 775 290 420
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.