• Detail firmy

MERCOTRADE s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž bezpečnostních a slaboproudých docházkových systémů.

Adresa

Šlikova 20
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25085972
DIČ:  CZ25085972
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  11000000

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 513 162
E-mail: hruby@mercotrade.cz
WWW: www.mercotrade.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Hrubý - Jednatel

Mobil: +420 605 243 288
Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.