• Detail firmy

DaNa Travel s.r.o.

Základní popis

Inkrementální odměřování délky a úhlu. Dodávky snímačů a převodníků pro měření vibrací. Modernizace měřicích a obráběcích strojů.

Adresa

Čapkova 22
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26232472
DIČ:  CZ26232472

Výrobky, činnosti

Měřící přístroje přesné pro strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 410 152
Fax: +420 516 410 152
E-mail: info@danatravel.cz
WWW: www.danatravel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Hynek Stuchlík - Jednatel

Mobil: +420 602 785 427
Další firmy v oboru

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.