• Detail firmy

KURFÜRST

Adresa

Kudlov 71
760 01 Kudlov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67507123
DIČ:  CZ6710180026
Rok založení:  1997
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Čištění a ochranné nátěry

- čištění fasád všech typů ( omítky, obklady z přírodního nebo umělého kamene, hliníkové fasády, atd. ) - odstraňování starých nátěrů fasád a různých podkladů - čištění a impregnace střešních krytin - čištění a ochranné nátěry dlažeb, teracových podlah, schodišť z přírodního i umělého kamene - čištění podlah v průmyslových provozech - čištění studní, pomníků, bazénů, jímek - provádění ochranných nátěrů ( hydrofobizace, oleofobizace, atd. ) - odstranění PVC a lepidel a vyčištění podkladu - odstranění a prevence graffity

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 147 200
Mobil: +420 605 444 802
Fax: +420 577 018 243
E-mail: servis@kurfurst.cz
WWW: www.kurfurst.cz

Kontaktní osoba

Robert Kurfürst

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.