• Detail firmy

Hubert Mička

Základní popis

Naše truhlářství nabízí výrobu dřevěných dveří z masívu dubu nebo smrku na zakázku, přesně dle potřeb zákazníka. Dřevěné dveře je možno vyplnit izolačním dvojsklem. Vyrábíme i dřevěný nábytek, ploty, zábradlí i kuchyně. Ze dřeva vyrobíme cokoli.

Adresa

Větřkovice 110
747 43 Větřkovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18060536

Výrobky, činnosti

Dveře

- z masívu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 310 030
Mobil: +420 776 123 272
E-mail: drevene-dvere@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-micka.cz

Kontaktní osoba

Hubert Mička - Majitel

Telefon: +420 776 030 730
E-mail: drevene-dvere@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.