• Detail firmy

DILMAS s.r.o.

Základní popis

Oblastí produkce je zámečnická výroba orientovaná na plechové kryty slaboproudých zařízení vyráběných dle požadavků a přání našich zákazníků.

Adresa

Fryčovice 284
739 45 Fryčovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26834324
DIČ:  CZ 26834324
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Děrování, ohýbání a stříhání plechů

- na CNC strojích TRUMPF

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 668 123
Mobil: +420 602 530 150
Fax: 558 629 301
E-mail: info@dilmas.cz
WWW: www.dilmas.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Masopust

Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.