• Detail firmy

SEDMA systém s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plastová okna, dveře, zimní zahrady, navrhneme, vyrobíme, namontujeme. Plastová okna vhodná pro panelové domy. Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu. Zaměření Vám provedeme zdarma pro plastová okna, dveře a zimní zahrady. On-line nacenění oken

Adresa

Královopolská 1
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26274604
DIČ:  CZ26274604

Výrobky, činnosti

Plastová okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 247 892
Mobil: +420 776 710 716
Fax: +420 541 240 464
E-mail: sedma@sedma.com
E-mail: brno@sedma.cz
WWW: www.zimni-zahrady.cz
WWW: www.sedma.cz

Kontaktní osoba

Martin Sedláček - Jednatel

Mobil: +420 776 710 245
Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.