• Detail firmy

C & C PLAST s.r.o.

Základní popis

Společnost C&C Plast s.r.o. je dodavatelem vysoce kvalitních plastových komponentů vyráběných formou vysokotlakého střikovacího lisování pro různá průmyslová odvětví, zejména pro automobilový a spotřební průmysl.

Adresa

Pražská 585
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25467085

Výrobky, činnosti

Plastové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 614 920
Mobil: +420 777 719 909
Fax: +420 474 614 920
Fax: +420 474 614 938
E-mail: info@ccplast.cz
E-mail: info@hillside-plastics.cz
WWW: www.ccplast.cz

Kontaktní osoba

Petra Skřivánková

Paul Clarkson - Jednatel

Michael James Carrick - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.