• Detail firmy

AMPERE - ELECTRIC s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu

Adresa

Ke Kamenině 453/18
711 00 Ostrava - Hrušov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26806011

Výrobky, činnosti

Spínače a vypínače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 110 209
Telefon: +420 596 112 750
Telefon: +420 596 126 105
WWW: www.ampere-electric.cz

Kontaktní osoba

Pavel Heller - Jednatel

Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.