• Detail firmy

DPI - Ing. Petr Doubek

Základní popis

Reklama, velkoplošný a digitální tisk, tisk bannerů, polepy aut, výloh. Výroba razítek, reklamních předmětů s potiskem a výšivkou.

Adresa

U Tržnice 859
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61121291

Výrobky, činnosti

Digitální tisk velkoformátový

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 855 241
WWW: www.dpi-reklama.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Doubek - Majitel

Pelej - Majitel

Další firmy v oboru

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.