• Detail firmy

SK - TRADE s.r.o.

Základní popis

Zprostředkování velkoobchodu s papírenským zbožím. Výroba vlnitého papíru a vlnité lepenky, obalů z papíru a lepenky. Velkoobchod s papírenským zbožím. Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství.

Adresa

17.listopadu 881
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40232620
DIČ:  CZ40232620

Výrobky, činnosti

Velkoobchod papírem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 831 847
Fax: +420 416 831 847

Kontaktní osoba

Pavel Kříž - Jednatel

Ing. Zdeněk Suchitra, CSc. - Jednatel

Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

FEROPLAST spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje výrobě drátěných programů. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme firemní a propagační stojany, prodejní regály a jiných reklamní prvky. Dále se věnujeme výrobě košů, háků, polic, vozíků a dalších. Výrobky dodáváme vč. koleček, samolepek a cenových lišt. Zajišťujeme vše pro vybavení obchodů, skladů, obchodních sítí a řetězců.