• Detail firmy

STONE DTP s.r.o.

Základní popis

Provozujeme reklamní agenturu se zaměřením na komunikační strategie, nákup a plánování médií včetně kampaně i grafického designu.

Adresa

Černická 9
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25210602
DIČ:  CZ25210602

Výrobky, činnosti

Grafický design

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 226 720
Fax: +420 377 226 413
E-mail: vrobel@stone.cz
WWW: www.stone.cz

Kontaktní osoba

Mgr. PETR VROBEL - Jednatel

Mobil: +420 603 252 158
E-mail: vrobel@stone.cz

Mgr. MILOŠ KLEKNER - Jednatel

Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.