• Detail firmy

Nerez Sobek Krnov

Základní popis

Vyrábíme nerezové zábradlí, skleněné zábradlí, hliníkové zábradlí na schodiště či samotná schodiště, naší doménou je nerezová výroba, svařujeme také hliník a jeho slitiny nejnovější technologií v ochranné atmosféře.

Adresa

Revoluční 51
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63056071

Výrobky, činnosti

Nerezové zábradlí

- skleněné zábradlí, hliníkové zábradlí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 611 436
WWW: www.nerez-sobek.cz

Kontaktní osoba

Martin Sobek

Mobil: +420 777 097 173
E-mail: sobekkrnov@seznam.cz
Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.